logo
Bütünleşik yaklaşımlar, 360 derece pazarlama stratejileri, yaratıcı smart projeler.

Programmatik Dijital Reklam

Performans Satın Alma

Dönüşüm Odaklı Stratejiler

Detay Odaklı Raporlama

Smart ve Yaratıcı Projeler

Mutlaka Tanışalım..!
Paylaşımda bulunmak her olgunun önünde gelir...

0 (212) 982 53 37

info@digidoorads.com

Yeşilköy Aqua Florya AVM E-Ofis

+90 (212) 982 53 37

Yeşilköy Aqua Florya AVM E-Ofis

Top

 

q
Medya Planlama

Hangi ürün, hangi kanal, hangi süre, hangi reklam modeli? Bu soruların cevabı iyi bir medya planlama stratejisi ile verilebilir. Yerinde kararlar sizi yüksek maliyetlerden kurtardığı gibi nokta atışı hedef kitleye ulaştırır

q
Medya Satın Alma

Her medya planı bir satın alma değildir. Reklam satın alma işlemi medya planı ile bütün olarak yapılması sizi ekstra maliyetlerden kurtarır.

q
Raporlama ve Rakip Analizi

Rakipleriniz bu güne kadar neler yaptı ve hangi satın almaları yaptılar? Siz reklamınızdan nasıl dönüş aldınız? Bunların hepsinin cevabı var!

q
Online Televizyon

Günümüzün en popüler mecrası olan internet dünyasında görsel olarak bulunmak en az televizyon kadar önemli

İŞİNİZİ YURT DIŞINA TAŞIYIN

Televizyon tüm dünyada halen iletişimin en büyük aracı! Almanya'da yaşayan Türkler ve ülkemizde birikimini değerlendirmek isteyen yatırımcıları hedeflemek için markanızı yurt dışı televizyonlara taşıyoruz.

Tasarım Desteği

Reklam yapmak istiyor fakat bir tasarımcınız mı yok? Üzülmeyin! Animasyon, altbant gibi çözümleri sunuyor, prodüksiyon taleplerinizde gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

En İyi Fiyat

Sektörünüze göre en uygun reklam paketleriyle bütçenize uygun fiyatlamalar yapıyoruz. Bizden fiyat almadan kararınızı vermeyin!

Raporlama ve Takip

Yayın süresi boyunca sürekli takip edilerek doğru şekilde tüketilmesini sağlıyoruz. Aksi durumda yayınlanmayan her saniyenin parasını iade ediyoruz.

ANLAŞMALI KANALLARIMIZ

Sektörlere özel hazırladığımız reklam modelleri ve paket planlarımız ile en efektif ve en uygun fiyatı vermeyi hedefliyoruz.