Uygulama indirme kampanyaları ile mobil uygulamanızı kullanıcılara ulaştırın. Bunu yaparken indirme başına ödeme yapın!

Bizi Farklı Kılan Neler Var..?

Non-Incentive Reklam Alanları

Böylelikle gerçek kullanıcılar ve bilinçli kullanıcı kazanımı sağlıyoruz.

Premium Yayıncı Listesi

Bilinirliği yüksek ve sadık ziyaretçileri olan yayıncıları tercih ediyoruz.

Her Ülkede Yayın Yapabilme

Sadece Türkiye değil, tüm ülkeler için install kampanyaları yürütebiliriz.

Marka KPI'larına Göre Optimizasyon

Register, sipariş, new user gibi isteğe bağlı optimizasyonlar yapabiliriz.

180 K

+

Apps Install
1

%

Apps Download
1 B

+

Aylık Impression
30

%

Unistall Rate

Sağladığımız tüm trafik kaynaklarını ayrıştırabilir, optimize edebilirsiniz.

Aynı zamanda kullanmış olduğunuz panellerde okuma yetkisi talep ediyoruz. Böylelikle en az sizin kadar trafik kanallarını optimize ediyoruz.

Merak Edilenler..?

Install kampanyaları standart media satın almalardan biraz farklı şekilde ilerler. Fakat bu sizi korkutmasın! Bazı merak edilen soruların cevaplarını sizin için derledik.

Halen merak ettikleriniz mi var?

Standart kampanyalarınızda kullandığınız GDN setinizin mobil ölçülerini kullanabilirsiniz. Fakat mutlaka tüm bannerlarda “Hemen İndir” gibi call-to-action içeren butonlar konumlandırılmasını tavsiye ediyoruz.

Sizinle paylaşmış olduğumuz tüm yayıncılar dahil, 500’ün üstünde yayıncının mobil web ve mobil uygulamalarında rotasyonlu yayınlanmaktadır.

Teşvikli reklam modelleri kullanmıyoruz. Kullandığımız adserverlar fraud engelleyici donanımlara sahip. Fakat tüm müşterilerimize özellikle Adjust kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Fraud trafiği %100 engellemek imkansızdır. Bu sebeple genellikle hedeflenen rakamın %10 üzerinde install gönderimi yapıyoruz.

Farklı ülkelerden birbirinden farklı yayıncılarla çalıştığımız için, saat farkları ve kurulumları göz önünde bulundurarak sizlerden 2 iş günü süre talep ediyoruz. İlk kurulumlarda indirme yansıma testleri yapabilmek için ek olarak 1 iş günü talep ediyoruz.

Bunun iki nedeni var. Birincisi fraud’u engellemek. İkincisi ve en önemlisi indirme yükleme başına ödeme yapılan kampanyalar yayıncı tarafından ölçülmek istenir. Pass Back adı verilen indirme bildirimini yapan kısıtlı sayıda MMP yazılımları mevcuttur. Bunların en bilinen ve başarılısı Adjust’tır.

Kurulum Adjust tarafından yazılımcılarınızı yönlendirilerek yapılmaktadır. Yönlendirmeler ve kurulumla ilgili bizden her zaman destek alabilirsiniz.